30 апреля 2024, вторник, 10:23
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 14
+13 +
иринакузнецова, 13:04, 7.10

Если не может здерживать эмоции выход один увольнение

Ответить
+4 +
НКВД, 13:04, 7.10

Обыкновенный фашизм.

Ответить
+13 +
Гость, 13:04, 7.10

Да, дааа надо было предупреждением ограничится. Предупредительным выстрелом в голову!!

Ответить
+14 +
Мария, 13:05, 7.10

Правильно сделали, к тому у нее не было высшего образования, а по закону - это недопустимо.

Ответить
+4 +
Народ, 13:08, 7.10

Так замовчується питання, те що вона розповіла учням правда чи брехня!!!!!!!!!!!!!!

Ответить
-16 +
Ора, 13:10, 7.10

Жидо-фашизм в действии.

Ответить
-8 +
Мороз, 13:13, 7.10

Увольнять нельзя-єто нарушениє прав человека,токо уголовноє дело,если есть за что.

Ответить
+17 +
Артур, 13:13, 7.10

Проблема є. Адже більшість учнів вірять своєму вчителю. Вірять, коли він розповідаю про мову та літературу, історію, географію, тощо... Це і є навчання - вчитель (доросла, розумна людина) передає свої знання молодим, без життєвого досвіду учням... І коли в такі знання вплітається бачення "звірств" української армії та патріотів - це теж майже автоматично сприймається учнями як істина. Тому такий "вчитель" має нести саме серйозне покарання.

Ответить
-41 +
Руслан, 13:14, 7.10

Начинаются репресии 37-го. За правду- под расстрел. Меньше телевизору верьте. А учительницу жаль.

Ответить
+15 +
Серый, 13:52, 7.10

За какую правду? Про мальчика, посаженного на кол "украинскими карателями"?! Это ты меньше российское ТВ смотри-может и перестанешь быть болваном.
А учительницу-жаль. Я бы ее простил. Потом бы догнал-и еще раз простил. Потом-контрольный простец в голову.

Ответить
+26 +
Володимир - Київ, 13:16, 7.10

В країні війна й дівчинка, яка зробила запис висловила свою громадянську позицію. Молодець!
Не треба плутати з Павліком Морозовим.
А вчителька не повинна виказувати дітям свою антидержавну думку. Справедливо звільнена по закону.

Ответить
+6 +
гэта яшчэ ня золак, 13:32, 7.10

пра зверствы нацгвардыі - гэта разумнае, добрае, вечнае, што павінен сеяць настаўнік?

Ответить
+10 +
Вася , 13:38, 7.10

Путлерские отморозки совсем отморозились.русская водка что ты натворила-пол страны дебилов.

Ответить
-5 +
народ, 13:53, 7.10

Так правда те, що вчитель говорила дітям чи брехня? Так от, напів правда це повна брехня!!!!!!!!!!!!!!!

Ответить