5 мая 2024, воскресенье, 16:08
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 7
+1 +
Vic, 13:16, 8.12

Надо как-то принять эту потерю и жить дальше. Никого уже не вернёшь, преступника накажут в любом случае, сильнее или мягче - какая уже разница...

Ответить
+54 +
masha2907, 13:41, 8.12

ДТП повлекшее по неосторожности смерть людей никак не вписывается в эту историю, детей и жену он что, тоже по неосторожности порезал. Наказать по всей строгости закона. Хотя бы для того, чтобы и другим садистам было неповадно.

Ответить
-37 +
лекс, 13:56, 8.12

хватит с нас усатого с его кровожадной хунтой!

прими как есть, ничего не изменишь, а зло плодить неблагодарная работа. все мы под богом ходим.

Ответить
+9 +
dmisav@tut.by, 13:56, 8.12

Тяжело.. и наказать наверное нужно, но жить с этой мыслью нельзя! так можно и себя похоронить или потерять. Ведь есть такое, как подселение темных субстанций, экзорцизм, может этот папаша , который такое совершил, не отдавал себе отчет в своих поступках, а тьме только это и нужно - месть ее питает!
Мои соболезнования парню!

Ответить
+25 +
Настя, 14:01, 8.12

Спасибо неравнодушным! Спасибо за информацию о том, как можно поддержать Алексея. Многие хотели ему помочь, теперь знают, как это сделать.

Ответить
-12 +
Прасты, 17:31, 8.12

Хлопец, хопіць нудзіцца! Жыві проста і рабіся дарослым праз навукі і працу. Рабі замежны пашпарт і адшукай людзей хто адвязе цябе на Ражство у Вільню ці Варшаву. Добрыя людзі з Менску! Дзяўчаты горада Менску Зрабеця так хай хлопча вырушыць з Вамі у Ражство у Вільню ці Кракаў! Шмат хто з менчукоў з сем'ямі вырушаць у С'вяты за мяжу. Касцёл, Сінагога, Кірха, Дом Малітвы і астатнея 21 хрысціянская цэрква у Менску Вазмеця з сабою яго на Святы! Атуліце !Справа патрэбная бо ён любіць быць з Вамі людзьмі добрымі.Не пакідайце яго у адзіноце думак. Дзяўчаты бярэце яго за рукі і вядзіце у вольны свет Б-жы. ХАй надыходзячыя С'вяты стануць для яго катарсісам і ён пачуе любоў і спагаду ад людзей блізкіх і адданых ласкавасьці Б-жай і слоўмі і справаю Вы абвернеце міт што беларусы у большасьці жлабы і жмоты. І вось яшчэ што калі аніхто не дапаможа запішыся і ідзі на прыём да пасла Літвы ці Польшчы, Ізраіля і раскажы пра сябе павер мне на слова цябе дапамогуць! Вер у вялікае , а малое само згіне як сліна на ганку! А калі зусім усе адкажуць дык адшукай мяне я ім хвасты накручу! Галоўнае што у цябе ёсць ужо адзін сябра то я, а гэта поў справы ужо!

Ответить
+5 +
ОБЫВАТЕЛЬ, 19:55, 8.12

Да, Прасты, хорошо себе прикинуться дурачком, да? Можешь убить кого-нибудь или туфту нести... нет ответственности, супер!

Ответить