29 апреля 2024, понедельник, 2:15
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 18
+78 +
Попов Валерий, 8:56, 15.04

Вот голос настоящих патриотов! Голос настоящей России!

Ответить
+5 +
Ваш бродь, 10:18, 15.04

Настоящая Россия - так она на 90% фашистская, за Путина

Ответить
+72 +
Гнілы Рак, 8:57, 15.04

Дай Бог Вам, спадарове, здароў'я... Проста і зырка сказалі, што Айчыну трэба абараняць са зброяю ў руках.

Ответить
+46 +
дед талаш, 8:58, 15.04

..Дзякуем ....СЯБРЫ..!!
Сказано правильно и в комменнтах много написано..в чем проблема!????полит лидеры!????.......где решительность к действию!???война уже началась!!!!....УКРАИНА!!ВСТАВАЙ!!!
УКРАИНА!!ПУСТЬ ЗАХВАТЧИКИ УМЫВАЮТСЯ СВОЕЙ КРОВЬЮ!!ОСВОБОЖДАЙТЕ СВОЮ ЗЕМЛЮ ОТ ЖУКА. ГРУ.Р.Ф!...........МЫ ГОВОРИМ МЫ С ВАМИ!! МЫ ЗА ВАС!!!СЛАВА УКРАИНЕ!!!!БЕЛАРУСЬ С ВАМИ!!!

Ответить
+48 +
ljhg, 9:04, 15.04

Вставай страна огромная,
Вставай на смертный бой,
С фашистской сидой темною,
с проклятою Ордой...

Актуально.
Валерия, молодец.

Ответить
+79 +
Баба Дуня, 9:04, 15.04

Брава Валерыя! Брава Канстанцін! Вы сапраўдныя патрыёты не, не
Расеі, а ўсяго свету. Грамадзянскае Вам Дзякуй за розум, чалавечнасць і адвагу. Бо жыць сярод зграі шакалаў і не згубіць свае чалавечаскія каштоўнасці, гэта дарагога варта. Здароўя Вам! Слава Ўкраіне! Жыве Беларусь!
Ганьба Крамлю!

Ответить
0 +
?, 9:41, 15.04

Это не технология, чтобы украинцы подсрачники не давали новой власти? Граждане - не солдаты власти. а контролирующий орган, который может предъявлять претензии и требовать действий. которые соответствуют интересам граждан.

Ответить
+6 +
Ira, 9:44, 15.04

Я С ВАМИ!

Ответить
+9 +
radical, 9:52, 15.04

Партызаны, партызаны,
Украінскія сыны!
За няволю, за кайданы
Рэжце Путинцаў паганых,
Каб не ўскрэслі век яны.

Ответить
+2 +
Vladimir, 10:01, 15.04

Новодворская- мужик каких мало...!

Ответить
+5 +
Татьяна, 10:09, 15.04

Украина, защищайся от российской агрессии! Мы желаем тебе победы, единства, независимости!

Ответить
+6 +
злая баба, 10:14, 15.04

Я так сама далучаюся да падтрымкi Украiнскага люду: сваiм мяркаваннем, сваiмi поглядамi, дзеяннямi. На побытавым узроунi маю прыклад: з кацапуйламi размауляю выключна на роднай мове; як мага больш выкарыстоуваю цi купляю не кацапскiя тавары; з гiдлiвасццю адношуся да "людзей" якiя спрабуюць апраудываць кацапскую акупацыю i рыкаць на украiнцау. Пазаучора выгнала з хаты аднаго "госцiка дарагога" толькi за тое, што гэты паскуда пад маiм дахам пачау "плесцi лапцi" пра "жыдабандэрау з захаду". Мне, прыгажуннi, з беларуска-украIнска-польскай крывёю!
Бачылi б вы яго вочы!

Ответить
+3 +
гэта яшчэ ня золак, 11:05, 15.04

Сітуацыя сапраўды крытычная: ці то новаму ўкраінскаму кіраўніцтву нестае досведу і рашучасці, ці яно ўсведамляе недастатковасць наяўных сіл для аказання адпору агрэсару. Паколькі падзенне Кіева будзе азначаць катастрофу сусветнага маштабу, людзі, якія ўяўляюць розум, гонар, сумленне Расіі (Расіі натуральна, ня пуцінскай), якія ўсведамляюць сур'езнасць катастрофы, што насоўваецца на Украіну, прадпрымаюць адчайныя спробы неяк паўплываць на сітуацыю і пабудзіць украінскія ўлады прыняць неадкладныя захады па прадухіленні катастрофы.

Ответить
+3 +
miron, 11:53, 15.04

Если так пойдет дальше в братской Украине, её ждет как в Беларуси кровавая диктатура и еще больше беззаконие,жесткий режим, а дальше оккупация Восточной Европы, включая Турцию и Финляндию, русский фашизм не остановиться не взирая не на что. ГАНЬБА крымлевским подонкам!

Ответить
+1 +
гэта яшчэ ня золак, 12:10, 15.04

Незразумела, чаму "прысягнула" ўзята ў двукоссі? Бяз сумневу, яна зрабіла гэта адкрыта і шчыра, а значыць сур'ёзна. А двукоссе можа азначаць, што гэта было быццам блазнаванне.

Ответить
+11 +
михайловна, 13:06, 15.04

Подписываюсь под каждым словом этих мужественных людей.

Ответить
+1 +
Александр, белорус, 18:26, 15.04

Спасибо. Истинна. Пытаюсь, делаю. Буду рядом.

Ответить