6 мая 2024, понедельник, 14:21
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 24
+79 +
Лёвва, 18:59, 16.01

Да обосрались-вот и газ.Долой хунту,свободу Украине!

Ответить
+33 +
Ага, 21:11, 16.01

Так не атрымалася:

"Кібаргі ліквідавалі расейскіх снайпэраў (фотафакт)
У выніку суіцыдальнага штурма 13 студзеня пазыцый кібаргаў у Данецкім аэрапорце засталіся “падарункі”, пакінутыя тэрарыстамі пры адступленьні. Вось такія трафэйныя буйнакалібэрныя вінтоўкі 6С8 ФСІЛ цяпер маюць кібаргі."
" “Пуцін пазбаўляецца ад сьмецьця”
Вечар і ноч перад старым Новым годам у Данецкім аэрапорце ператварыліся ў пекла. Спробы “кадыраўцаў” любым коштам узяць аэрапорт разьбіліся аб украінскі характар – подступы да нашых пазыцый засеяны трупамі баевікоў, а “кадыраўцы” якія нядаўна прысягалі Пуціну на вернасьць, просяць “кібаргаў” пакінуць іх жывымі.

Журналісты выданьня “Вечерняя Умань” здолелі пад раніцу, а 4 гадзіне, зьвязацца зь земляком, які знаходзіцца зараз на пазыцыях у аэрапорце Данецка:

- Як вы? Цэлыя, трымаецеся?

- Атакі былі адбітыя. Нічога ў сэпараў не атрымалася.

- Шмат пацярпелых? Кажуць, вас “кадыраўцы” штурмавалі, аэрапорт узялі…

- Сярод нашых ёсьць параненыя. Але няшмат. Рахунак забітых – на аднаго нашага недзе дзесяць-пятнаццаць іх. Кадыраўцы ёсьць. Вось двае стаяць зараз перад намі на каленях, саплямі ўмываюцца. Плачуць, моляць пакінуць жывымі. Кажуць, іх “прымусілі”. Брыдка слухаць. Людзі без гонару. Гэта ня людзі гор, а нейкія паскуды.

- У навінах Наваросіі кажуць, што аэрапот узялі.

- Калі паглядзець, колькі зямлі зараз пад іхнімі трупамі, то мабыць шмат зямлі ўзялі. Усе падыходы заваленыя “мясам”.

- У сацсетках верашчэлі, што артылерыя вам не дапамагала. Стралялі мала.

- Стралялі мала. Але нечым такім, што шмат і ня трэба было. Разьнесьлі кропкі з гарматамі і “Градам”. Мабыць нашыя зь “Піёна” накрылі сэпараў. Бо гуло так, што ўся зямля ходарам. Калі раней мы ўвесь час карэктавалі, снарады сыпаліся зь неба дзесяткамі – то пералёт, то недалёт. То цяпер па кропках.

- Што “кадыраўцы” кажуць? Чаго яны тут?

- Кажуць, што толькі прыехалі. Што ня ведалі, куды едуць. Служылі ў паліцыі. Далі прысягу Кадыраву і Пуціну. Іх уначы паднялі і накіравалі “у КТО”. Толькі ў Данецку яны зразумелі, што ва Украіне.

- Як удаецца наносіць такія страты тэрарыстам?

- Такое ўражаньне, што іх зьліваюць. Гарматнае мяса. Прывозяць сюды “на забой”. За іх не турбуюцца, камандзёры ў іх ніякія. Калі б у камандзёраў быў розум, яны б пакінулі аэрапорт у спакоі.

- Мяркуеце, Пуцін адмыслова іх ліквідуе?

- Складваецца ўражаньне, што іх сюды менавіта для таго і накіроўваюць, каб “утылізаваць”. Таму што, мабыць, вельмі шмат “чурак” разьвялося ў Расеі. Можа ёсьць пагроза, што ў хуткім часе расейцаў не застанецца. Вось Пуцін і пазбаўляецца ад усялякага сьмецьця. А Матаролы, Гіві, Кадыраў яму ў гэтым дапамагаюць…

- Ёсьць загад адступаць?

- Не! Ёсьць загад не аддаць анімэтра нашай зямлі."

Ответить
+108 +
Анна , 18:59, 16.01

Надо просто уничтожить путена и вся мразота сразу разбежится !

Ответить
-46 +
Твой муж, 21:21, 16.01

Аня нужно тебе просто мужика хорошего, что бы ты в мужские дела не лезла. В постели предложения высказывай, как, где и в какой позе лучше.

Ответить
+196 +
Агния Барто, 19:04, 16.01

Ватник Ванюша в рашке служил,
Отпуск ему командир предложил.
Съездить в Донецк и укроп покосить,
Ну и кредит заодно погасить.
Долгой была в Украину дорога,
"Суки, порву!" - крикнул Ваня с порога.
И с пулеметом наперевес,
К киборгам русский придурок полез...
Ватой паленой за милю воняет,
Ваню собачка уже доедает.
Новому Ваньке дали приказ -
Ехать спасать от укропов Донбасс!

Ответить
+64 +
Уга Чэ, 19:04, 16.01

Газ пэўна гэткі ж сакрэтна-сучасны, які путлераўцы выкарыстоўвалі у Норд Осце. Трымайцеся, хлопцы! Спадзяюся, адэкватныя сродкі індывідуальнай абароны былі завезены загадзя і маюцца ў наяўнасьці. А наогул выкарыстоўваньне хімічнай зброі - гэта ужо ні ў якія вароты не лезе. Такога не было нават пад час Другой сусьветнай. Што сабе думае Парашэнка і іншае кіраўніцтва Украіны? Куды глядзіць ААН і АБСЕ?

Ответить
+127 +
тт, 19:05, 16.01

Вот это с подачи путлера. Вспомнил , как в театре на Дубровке травили людей. Сволочь ботексная.
Срочно везите средства защиты.

Ответить
+100 +
ggg, 19:20, 16.01

Ну, что, ватники уже звереют от беспомощности?
Уже газ?
Не пора ли их накрыть ракетами земля - земля?
У Украины есть...
Я бы заминировал аэропорт, и увел ребят. Ребят жалко таких терять...
Когда ватники подтянутся, скучкуются - взорвал бы все. Но это я ...
Полосу - разбить ракетами вдребезги.

Ответить
+70 +
Сашок, 19:36, 16.01

Российские специалисты по "Норд-Осту" насоветовали.

Ответить
+68 +
Дмитрий, 19:37, 16.01

Я смотрю они уже озверели эти сепаратисты надеюсь этот газ не зарин, так скоро и тактическое ядерные боеприпасы начнут применять.Чего молчит запад не понятно, какие тут могут быть переговоры.

Ответить
+36 +
ХимБат, 19:43, 16.01

Известно какие газы- зарин, зоман.
з.ы.
С просроченным сроком от 1968г

Ответить
+27 +
alex, 20:03, 16.01

Тот самый газ - Норд-Ост. IMHO

Ответить
+26 +
виталь , 20:03, 16.01

похоже у неондертолов днр потери нереальные потому что умалчивают о 200ых..а вот украине необходимо беречь киборгов

Ответить
+5 +
Да да. я не шучу, 21:22, 16.01

Говорят, что за ДНР воюют китайцы и северокорейцы.

Ответить
+35 +
zzp, 20:06, 16.01

Дубровка "В общей сложности, по официальным данным, погибли 130 человек из числа заложников (по утверждению общественной организации «Норд-Ост», 174 человека"
Так,что этим российским нелюдям-убийам не впервой применять газ - тогда им уничтожили заложников теперь российские террористы-оккупанты им убивают украинцев,защищающих свою страну.

Ответить
+66 +
салдат, 20:17, 16.01

Украина должна гордиться оборонцами Донецкого аэропорта Настоящие Герои. А мотивация какая.И никакая русская зараза не сможет их победить ! Русские ( чеченские) твари воюют за деньги, поэтому и проиграют.

Ответить
-25 +
Киборг, 21:22, 16.01

А какая мотивация? Они тупо свалить не могут. У них выбора нету, либо смерть, либо победа.

Ответить
+5 +
Мовкальва, 0:29, 17.01

Так сваливать оккупанты должны, киборги на своей земле.

Ответить
+6 +
Ага, 8:31, 17.01

Куда ж со своей земли свалишь? Сваливать акупантам надо, а то закопают.

Ответить
+20 +
полонийКГБ, 20:55, 16.01

Поступила инфа,что это вброс, сходящей с ума,от бессилия ваты.

Ответить
+9 +
Гена, 22:42, 16.01

Вы реально дебилы безмозглые. Какой газ ?? Там что замкнутое пространство или они и себя тоже травили ?

Ответить
+1 +
цiкавы, 0:30, 17.01

Путин бешеный пёс использовал газ иприт ,химическое оружие, благо ветер подул в сторону российской террористической армии, более 6 кадыровцев получили отравления ,но также пострадали и киборги, пора распылить этот газ в ноздрю Путину -спонсору и организатору мирового терроризма!! Н

Ответить
+2 +
alex-2, 8:59, 17.01

Войны начинают и заканчивают на политическом поле. Если Украина сломает хребет сепаратистам, то переговоры с Путлером принесут пользу. Только надо с России требовать компенсацию за подрыв экономического потенциала востока страны.

Ответить
+4 +
Йопта, 10:37, 17.01

Да все там в норме. Это не газ. Это ватники устраивают дымовую завесу, чтоб пособирать свои ватные трупы и запчасти от руссодебилов. Чтоб не воняли. Ну и заодно дырявых, но еще не дохлых ищут. Слава Украине! Героям слава!

Ответить