2 мая 2024, четверг, 21:08
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики

МАКЕЙавелли Министерства иностранных дел

6

Не так давно МИД представил очередной, третий по счету, доклад "Наиболее резонансные случаи нарушений прав человека в отдельных странах мира".

Комментарии 6
+6 +
valery, 11:13, 10.03

Взращенная белорусская элита, - ЭТО КТО ?

Ответить
+5 +
Аліса, 11:40, 10.03

Галоўны пасыл нашых беларускіх чыноўнікаў - далейшае зацягванне ўдаўкі на шыі простага народа, каб гэтым самым чыноўнікам добра кралася, каб рабіць усё, што ім хочацца, каб карыстацца ў асабістых мэтах дасягненнямі цывілізацыі, нічога не робячы і ні за што не адказваючы. Ну а рабоў трымаць у чорным целе, прыкрываючыся нейкімі нацыянальнымі асаблівасцямі. Пра якія правы вы гаворыце, Гэта ў нашых чыноўнікаў усе правы, а нам застаецца толькі бяспраўе.

Ответить
+2 +
Антон, 11:43, 10.03

Все правильно. Я тоже так считаю.

Ответить
+4 +
leo44, 13:42, 10.03

Правiльна! Засталося прынудзiць кiраунiцтва нашай дзяржавы выконваць гэтыя правiлы .Але ж Як ? ...калi народ той самы спiць ,а калi прачнецца-невядома...Такiя заузятыя макеi. успомняць пра гэтыя правiлы,калi пярэйдуць у стан шэраговых грамадзян ды калi уласна iх прыжучаць улады...А Сёння Макей абараняе сваю каманду,а не народ з Канстытуцыяй...

Ответить
+3 +
naftan uzhe ne tot..., 13:49, 10.03

..это все правильно и понятно любому образованному человеку.Вопрос в том,что может ответить ООН нашей "дземакрацЫи",где чинуши во главе с Хз уже не стесняясь выжимают последнее из нас ,где ни выборов ,ни сми,ни сказать,ни хлопнуть,а чтоб митинг против дебилов провести,нужно у этих же дебилов спросить позволения??!Чет куда ни плюнь - везде война,терракты и наплевательство на права человека!Где Оон?Где та страна,которая одна из первых в нее вступила?!…Пока миром правят торгаши и спецслужбы(и цыган!!!),рассчитывать на справедливость какую-то не приходится.

Ответить
+3 +
naftan uzhe ne tot..., 14:23, 10.03

..это все правильно и понятно любому образованному человеку.Вопрос в том,что может ответить ООН нашей "дземакрацЫи",где чинуши во главе с Хз уже не стесняясь выжимают последнее из нас ,где ни выборов ,ни сми,ни сказать,ни хлопнуть,а чтоб митинг против дебилов провести,нужно у этих же дебилов спросить позволения??!Чет куда ни плюнь - везде война,терракты и наплевательство на права человека!Где Оон?Где та страна,которая одна из первых в нее вступила?!…Пока миром правят торгаши и спецслужбы(и цыган!!!),рассчитывать на справедливость какую-то не приходится.

Ответить