28 апреля 2024, воскресенье, 16:14
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 8
+34 +
Владимир, 18:34, 17.03

Смешно: "на берегу, который контролируется ВСУ..." Если берег контролируется, то враждебное войско на нем ничего не возводит. Значит так контролируется...

Ответить
+14 +
Влад, 19:12, 17.03

Це те саме, зо рік назад спустили з вертольота 30 чол. "зЕЛЕНИХ ЧОЛОВІЧКІВ" на Арбатській стрілці і вони там парканадцять місяців не могли їх звідти вибити. Сміх та й годі. Якзо вторглися собаки, то силою взводу(роти) вибили їх . Це ж вони по одному, по два по тому нещасному мостові переходили, а наші дивилися... А тепер "вторглися". Засранці...Отак і після 19 вересня минулого року потихеньку 550 кв. км просрали...

Ответить
+40 +
кот, 18:45, 17.03

с такой тактикой ведения психологической атаки и полным отсутствием противодействий со стороны украинских генералов ждите скоро они будут в киеве

Ответить
+11 +
Колобок, 19:08, 17.03

Я військових академіїв не закінчував, але і я розумію, що дозволити перейти кордон - це злочин і відповідати повинен командир підрозділу перед трибуналом.

Ответить
+11 +
мем, 19:09, 17.03

т.е. всу где была , что свою територию проспала, а в генштабе спали , на пару шагов в перед мозгов не хватает ?!!!!

Ответить
+15 +
Олександр, 19:19, 17.03

Всяке появлення ворога на території пілконтрольній Україні повинно знищуватись вогнем без попередження. Другі ж дії - це зрада, яка повинна каратись смертю. Тільки таким чином ми зможемо звільнити територію від російської і проросійської нечисті.

Ответить
+25 +
XPOMOB V., 19:21, 17.03

А почему не уничтожены?

Ответить